Paintball w Katowicach - tylko 5 km od Spodka
Dwa poligony w jednym miejscu - leśny i z budynkami.
Bardzo dobry sprzęt i pełne zaplecze socjalne na poligonie.
Imprezy dla firm, szkół, urodziny i wieczory kawalerskie

Cennik dla Klientów indywidualnych

Przygotowaliśmy dla Was kilka pakietów cenowych, z których można swobodnie wybierać:

70 zł – zestaw startowy (obejmuje wypożyczenie sprzętu, 200 kul na osobę i organizację rozgrywek, wstęp na poligon, parking); 25 zł – każde kolejne 100 kul.

100 zł – pakiet optymalny (obejmuje 400 kul, wypożyczenie sprzętu, prowadzenie rozgrywek, wstęp na poligon, parking). Dodatkowe kulki: 20 zł/100

130 zł – pakiet VIP (obejmuje 600 kul, wypożyczenie sprzętu, świecę dymną!, prowadzenie rozgrywek, wstęp na poligon, parking). Dodatkowe kulki: TYLKO 15 zł!

Przyjmujemy płatności: 

  • przelewem,
  • gotówką
  • kartami
  • BLIKIEM

Wszystkie ceny podano jako wartości netto. Podatek VAT wynosi 8%

paintball na śląsku, paintball w katowicach, paintball katowice

Paintball na Śląsku: cennik rozgrywek paintballowych w Katowicach. 

Paintball dla Klientów indywidualnych, czyli dla kogo?

W ostatnim okresie, paintball przestał być grą wyłącznie dla fanów militariów. Stał się zabawą dla każdego, kto ceni sobie świetną atmosferę, przyspieszone bicie serca i ruch pod jakąkolwiek postacią. Dlatego też, rośnie popularność niekonwencjonalnych urodzin, wieczorów kawalerskich i panieńskich, ale również „zwykłych” spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi.

Nasz teren w Katowicach doskonale się do tego nadaje – nie dość, że zapewnimy Wam świetną zabawę paintballową, to jeszcze zagwarantujemy miejsce przy ognisku w samym środku aglomeracji! 

Każdej grupie, która zorganizuje taką zabawę (min. 10 Uczestników) zapewniamy specjalny zestaw scenariuszy, w których gwiazda wieczoru będzie się musiała bądź to wykazać, bądź bardzo szybko uciekać… Gwarantujemy świetną zabawę!

Jeżeli szukasz więcej informacji o paintballowych wieczorach kawalerskich, zapraszamy również tu: Kawalerskie Katowice

 

paintball Katowice, paintball śląsk, paintball na śląsku

Paintball w Katowicach: paintball na urodziny, wieczory kawalerskie, panieńskie, spotkania ze znajomymi.

Paintball – dojazd na poligon.

Nasz nowy poligon w Katowicach mają tę zaletę, że przy posesji znajduje się bardzo duży parking, zaś sam dojazd do nas jest możliwy na wiele sposobów.

W grę wchodzą tu, poza samochodami i motorami, również rowery (ciekawe trasy szczególnie od strony Siemianowic i Sosnowca/Czeladzi). 

Można do nas dotrzeć również autobusami miejskimi (przystanek „Katowice Żwirowa”). 

Taksówki, Uber, Bolt dojeżdżają do nas za ok. 25 zł/pojazd dla 4 os. na odcinku Katowice Mariacka – poligon. 

Dzięki wieloletniej współpracy z firmami transportowymi, pomagamy w załatwieniu transportu dla większych grup. W naszej bazie danych, znajdują się przewoźnicy oferujący wszystkie możliwe typy minibusów i autokarów – od 7 do 97 miejsc. Istnieje również możliwość zorganizowania transportu naszymi samochodami terenowymi (dotyczy to imprez firmowych).

Paintball w samym środku aglomeracji śląskiej, centrum paintballa w Katowicach.

Paintball Śląsk – Siemianowice Śląskie, Czeladź (2 km), Sosnowiec (2 km), lotnisko w Pyrzowicach: 27 km, Kraków: 80 km

Rodzaje imprez paintballowych dla Klientów indywidualnych

Paintball – urodziny dla dzieci.

Urodziny na dzieci są bardzo popularną imprezą, na której wykorzystujemy paintball. Daje to młodzieży (10 lat i starsi) możliwość przeniesienia do świata realnego doświadczeń z gier komputerowych typu CS (counter strike). Nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem imprezy czuwa nasz instruktor.

B.A.S.E. w Katowicach doskonale się sprawdza na takie urodziny dla dzieci, gdyż mamy tu również zaplecze w postaci wiaty i miejsca na ognisko, są tu również szatnie oraz możliwość przygotowania zimnych lub ciepłych napojów oraz miejsce na przechowanie tortu.

Paintball na urodziny dla dzieci zapewnia wrażenia i przeżycie przygody, która zapadnie w pamięci na długi czas. 

Średni koszt za osobę – 70 zł (cena podana na podstawie uśrednionych danych z minionych lat, oczywiście zdarzały się mniejsze zamówienia i sporadycznie – większe). 

paintball urodziny dzieci, urodziny dla dzieci na paintballu

Organizacja urodzin w Katowicach – imprezy paintballowe na urodziny.

Paintball na wieczory kawalerskie – Katowice, Jura, Śląsk

Wieczory kawalerskie oparte o paintball to „klasyka” tych imprez. Typowo męska przygoda, z męskim, nieco żołnierskim poczuciem humoru – dopasowywanym jednak „grubością” do grupy… 

Adrenalina, przygoda, żarty, a na koniec albo ognisko i zabawa do białego rana, albo przebranie się w wyjściowe stroje i uderzenie na miasto – tak najczęściej wygląda ten rytuał przejścia z życia kawalerskiego do małżeńskiego.

Najpopularniejszy pakiet – optymalny, czyli 100 zł/os.  

Te imprezy często łączymy z innymi atrakcjami: wyprawami na quadach, w samochodach terenowych; zawodami drwali, strzelnicami, strefą białej broni… Sprawdź to wszystko na tej stronie: wieczory kawalerskie w Katowicach

paintball scenariusz, scenariusze paintballowe, paintball rodzaj gier

Wieczory kawalerskie w Katowicach – imprezy paintballowe na kawalerskie. Poza paintballem mamy tu również quady, samochody terenowe, zawody drwala, rzucanie siekierami (axe throwing), strefę strzelnic… 

Paintball – wieczory panieńskie

Oferta dla Klientów indywidualnych.