Nowe maski!
Rękawiczki paintballowe - W KAŻDYM PAKIECIE!
Nowe markery paintballowe już są!
Paintball Śląsk : nowy sezon nadciąga, a wraz z nim NOWOŚCI!!!
Informacja o polityce dot. cookies
1 wrzesień: Znowu gramy i szukamy ekipy!
2 czerwiec: Zrób sobie prezent na Dzień Dziecka - przyjdź na kolejną grę otwartą!
Paintball Katowice: gra otwarta 29 kwietnia!
Paintball Piekary Śląskie: nowy filmik!
Paintballowa rewolucja sprzętowa!
Uwaga! KONKURS!!! Do wygrania nagroda o wartości 400 zł!!!
 

Paintball Śląsk - miejscówki

 1. Paintball Katowice - poligon

  Paintball w Katowicach najlepiej uprawiać na terenie poligonu przy autostradzie A4. Położony w lesie, z dużym parkingiem, z doskonałym dojazdem z każdego niemal zakątka województwa, stał się Mekką dla katowickich paintballistów.

  Charakterystyka terenu. Na terenie poligonu, można zrealizować niemal każdy scenariusz bitwy paintballowej. Do dyspozycji graczy są tu zarówno tereny typowo leśne, wzgórza, jak i ruiny budynków. Teren urozmaicają okopy, transzeje i liczne przeszkody zrobione z opon, palet, desek, itp.

  Wielkość grupy: od 8 do 100 osób.

  Paintball Katowice - zobacz zdjęcia i z poligonu!

  Dojazd:


  Pokaż trekking club: paintball katowice poligon na większej mapie
 2. Paintball Sosnowiec - gra w budynkach


  Teren byłej fabryki Fakro, to dla mieszkańców Zagłębia teren równie ważny, co poligon dla Ślązaków. Położenie przy Fashion House powoduje, że dojazd jest bardzo prosty, a atrakcje pola - że warto się tam wybrać.
  Charakterystyka terenu: na pole paintballowe składają się tu zarówno budynki, jak i pola leśne. Ustawionych zostało wiele przeszkód z opon i innych elementów zaadoptowanych na potrzeby zasiek.

  Wielkość grupy: od 8 do 100 osób.

  Zobacz film z gry w budynku! Paintball Sosnowiec

  Dojazd:


  Pokaż Paintball Sosnowiec na większej mapie
 3. Paintball Katowice Murcki


  Katowice i paintball mają jeszcze jeden wspólny mianownik: Lasy Murckowskie. Tereny, które tutaj zostały przygotowane, to typowo leśne zasieki, transzeje i otoczone wałami bazy. Polecamy te tereny na imprezy firmowe, w których liczy się możliwość wynajmu miejsca na wyłączność.

  Wielkość grupy: do 30 osób.

 4. Paintball WPKiW Chorzów


  Paintball w Chorzowie to przede wszystkim pole w Parku Kultury i Wypoczynku. Łatwy dojazd, możliwość zorganizowania również innych atrakcji (park linowy, kajaki, zorbing, itp.), czynią z tego miejsca dobrą lokalizację dla imprez firmowych.

  Charakterystyka terenu: powierzchnia 2,5 ha, na której zaadoptowano do gry w paintball budynki, oraz tereny po dawnym ogrodnictwie, powodują, że paintball w parku w Chorzowie, to dobry adres dla chcących pograć. Atutem są okopy, wieżyczki strzelnicze i możliwość gry w środku budynków. Dodatkowym plusem są szatnie męskie i damskie, oraz toalety.

  Opłata za wstęp: 10 zł

  Wielkość grupy: od 8 do 100 osób.

  Dojazd:


  Pokaż Paintball Chorzów Park WPKiW na większej mapie
 5. Paintball DSD - Sosnowiec - Dolomity Sportowa Dolina - Bytom


  Tereny DSD w Bytomiu i Sosnowcu bardzo dobrze nadają się do organizacji gier paintballowych. Nie są co prawda w żaden sposób upiększone sztucznymi przeszkodami, jednak już to, czym dysponują "naturalnie" w pełni wystarcza do organizacji takich zabaw.

  Charakterystyka terenu: teren naturalnie pofałdowany, z licznymi zagłębieniami i możliwościami ukrycia. Plusem jest możliwość skorzystania z przebieralni i toalet, oraz zaplecze gastronomiczne. Potężnym atutem dla imprez firmowych - możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji: zorbingu, alpinistyki, quadów i samochodów 4x4, a także pikników firmowych i gier scenariuszowych.

  Wielkość grupy: od 8 do 100 osób.

 6. Paintball w Beskidach


  Gry paintballowe często organizujemy również poza Górnym Śląskiem i Zagłębiem. W Beskidach, najczęściej gościmy w Ustroniu, Wiśle, Szczyrku, Brennej. Są to bądź tereny należące do hoteli, bądź też - do zaprzyjaźnionych firm, lub gospodarstw.

  Możliwości dodatkowe: proponujemy połączenie imprez paintballowych na tych terenach z dodatkowymi atrakcjami: eksploracją jaskiń, zajęciami alpinistycznymi, jazdą na quadach, lub w samochodach 4x4, zorbingiem.

 7. Paintball Jura


  Potężne tereny rozciągające się pomiędzy Krakowem a Częstochową, są doskonałym terenem do gier paintballowych. Najczęściej rozgrywki organizujemy w Ogrodzieńcu, Podlesicach, Rzędkowicach, Morsku, Zawadzie Pilickiej. Paintball można również uprawiać na terenie Pustyni Błędowskiej i Siedleckiej, w Biskupicach, oraz w Nieradzie (tory off roadowe).
  Możliwości dodatkowe: na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej najpopularniejszymi sportami są zabawy oparte o alpinistykę (zjazdy linowe pionowe i ukośne - tzw. tyrolki, wspinaczka skałkowa, mosty linowe, eksploracja jaskiń, itp.), a także motorowe: quady, samochody 4x4. Od niedawna, proponujemy również sporty motorowodne (skutery wodne, motorówki), oraz baloniarstwo. Oczywiście, pozostałe dyscypliny (np. zorbing!) również da się tu doskonale wpleść do scenariusza wyjazdu.

 
     
   
     
 

© 2009 trekking club. All rights reserved. Site by makaron