Nowy poligon!
Nowe maski!
Rkawiczki paintballowe - W KADYM PAKIECIE!
Nowe markery paintballowe ju s!
Paintball lsk : nowy sezon nadciga, a wraz z nim NOWOCI!!!
Informacja o polityce dot. cookies
1 wrzesie: Znowu gramy i szukamy ekipy!
2 czerwiec: Zrb sobie prezent na Dzie Dziecka - przyjd na kolejn gr otwart!
Paintball Katowice: gra otwarta 29 kwietnia!
Paintball Piekary lskie: nowy filmik!
Paintballowa rewolucja sprztowa!
 

Paintball Śląsk - gdzie można zagrać

 1. NOWOŚĆ! Paintball w Katowicach - B.A.S.E.

  Paintball w Katowicach można już uprawiać na kilku poligonach. Od początku 2018 r. możemy z dumą zaproponować te rozgrywki na naszym nowym terenie.

  Dlaczego B.A.S.E.?  Gra w budynkach, rozgrywki na dwóch specjalnie przygotowanych terenach, szatnie, miejsce wiata nad ogniskiem i parking przy posesji. Mało? Do centrum Katowic mamy 4 km, a do centrum Sosnowca - 5km; do Czeladzi i Siemianowic - zaledwie 2 km. Zapraszamy na wieczory kawalerskie, imprezy firmowe, urodziny oraz (nie)zwykłe spotkania z przyjaciółmi.

  Wielkość grupy: od 8 do 100 os.

 2. Paintball Katowice - poligon

  Paintball w Katowicach można również uprawiać na terenie poligonu przy autostradzie A4. Położony w lesie, z dużym parkingiem, z wygodnym dojazdem z każdego niemal zakątka województwa, stały się niegdyś Mekką dla katowickich paintballistów. Obecnie, jest to nasz poligon specjalny - wykorzystywany okazjonalnie.

  Charakterystyka terenu. Na terenie poligonu, można zrealizować niemal każdy scenariusz bitwy paintballowej. Do dyspozycji graczy są tu zarówno tereny typowo leśne, wzgórza, jak i ruiny budynków. Teren urozmaicają okopy, transzeje i liczne przeszkody zrobione z opon, palet, desek, itp.

  Wielkość grupy: od 8 do 100 osób.

  Paintball Katowice - zobacz zdjcia i z poligonu!

  Dojazd:


  Poka trekking club: paintball katowice poligon na wikszej mapie
 3. Paintball Katowice Murcki


  Katowice i paintball mają jeszcze jeden wspólny mianownik: Lasy Murckowskie. Tereny, które tutaj zostały przygotowane, to typowo leśne zasieki, transzeje i otoczone wałami bazy. Polecamy te tereny na imprezy firmowe, w których liczy się taktyka i dlugie rozgrywki scenariuszowe.

  Wielkość grupy: do 30 osób.

 4. Paintball w Beskidach - Wisła, Ustroń, Brenna


  Gry paintballowe często organizujemy również poza Górnym Śląskiem i Zagłębiem. W Beskidach, najczęściej gościmy w Ustroniu, Wiśle, Szczyrku i Brennej. Są to bądź tereny należące do hoteli, bądź też - do zaprzyjaźnionych firm, lub gospodarstw.

  Możliwości dodatkowe: proponujemy połączenie imprez paintballowych na tych terenach z dodatkowymi atrakcjami: eksploracją jaskiń, zajęciami alpinistycznymi, jazdą na quadach, lub w samochodach 4x4, zorbingiem.

 5. Paintball Jura - Olsztyn, Ogrodzieniec, Podlesice


  Potężne tereny rozciągające się pomiędzy Krakowem a Częstochową, są doskonałym terenem do gier paintballowych. Najczęściej rozgrywki organizujemy w Ogrodzieńcu, Podlesicach, Rzędkowicach, Morsku i Olsztynie. Paintball można również uprawiać na terenie Pustyni Siedleckiej, w Biskupicach, oraz w Nieradzie (tory off roadowe).
  Możliwości dodatkowe: na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej najpopularniejszymi sportami są zabawy oparte o alpinistykę (zjazdy linowe pionowe i ukośne - tzw. tyrolki, wspinaczka skałkowa, mosty linowe, eksploracja jaskiń, itp.), a także motorowe: quady, samochody 4x4. Od niedawna, proponujemy również sporty motorowodne (skutery wodne, motorówki), oraz baloniarstwo. Oczywiście, pozostałe dyscypliny (np. zorbing!) również da się tu doskonale wpleść do scenariusza wyjazdu.
 6. Paintball Sosnowiec - gra w budynkach - FACRO - POLIGON ARCHIWALNY


  Teren byłej fabryki Facro, był dla mieszkańców Zagłębia terenem równie ważnym, co poligon dla Ślązaków. Położenie przy Fashion House powoduje, że dojazd jest bardzo prosty, a atrakcje pola - że warto było się tam wybrać.
  Zobacz film z gry w budynku! Paintball Sosnowiec

 
     
   
     
 

© 2009 trekking club. All rights reserved. Site by makaron