turniej paintballowy trekking clubu 9 kwiecień 2011 – PAINTBALLowy zawrót głowy w Katowicach!

turniej paintballowy trekking clubu
testujemy nowy wpuis
testujemy nowy wpuis

jak test to test

Turnieje pracownicze
Turnieje pracownicze

Poza turniejami otwartymi, jak ten z 9. kwietnia, organizujemy również turnieje zamknięte – dla firm, urzędów i innych instytucji. Najnowszym partnerem w tej dziedzinie, są górnicy. Po wstępnej edycji z połowy maja, obecnie trwają przygotowania do turnieju w połowie czerwca. Spodziewany jest udział 4 kopalni, które będą rywalizowały w ramach ligi. Drużyny będą się składały [...]

Termin zgłaszania drużyn

Uwaga! Do zgłoszenia drużyn, zostało już tylko kilka dni – upływa on w poniedziałek, 4. kwietnia! Wszystkich, którzy się wahają, prosimy o decyzję… Zostało już niewiele czasu na wzięcie udziału w naszej zabawie!!!

Kolejny team dołączył do turnieju

Rękawica została podjęta przez kolejną ekipę! Tym razem – w szranki zdecydowała się stanąć mocna drużyna grająca główna w lasach. Skład drużyn, robi się więc coraz to ciekawszy. Zapraszamy kolejne ekipy!!!

Ruszają zapisy!
Ruszają zapisy!

Ruszają zapisy i pierwszy team już się zgłosił! Od dzisiaj, tj. poniedziałku, pierwszego dnia wiosny, zaczęliśmy rozpuszczanie wici o imprezie. Pierwsza ekipa już jest z nami! Przypominam, że zapisać się można przez formularz, który jest dostępny pod tym linkiem: zapisy na turniej. Serdecznie zapraszamy rywali!!!

Strona o turnieju paintballowym RUSZA!
Strona o turnieju paintballowym RUSZA!

Ruszamy ze stroną o turnieju paintballowym. Mamy nadzieję, ze będzie to turniej cykliczny. Naszym pierwszym hasłem jest “Kolorowe powitanie wiosny!”, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zapaleńców paintballa! Drużyny: 5 os. Formuła gry: każdy z każdym Termin akcji: SOBOTA, 9. kwietnia 2011 r. Miejsce: poligon paintballowy w Katowicach SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!