Nowe maski!
Rękawiczki paintballowe - W KAŻDYM PAKIECIE!
Nowe markery paintballowe już są!
Paintball Śląsk : nowy sezon nadciąga, a wraz z nim NOWOŚCI!!!
Informacja o polityce dot. cookies
1 wrzesień: Znowu gramy i szukamy ekipy!
2 czerwiec: Zrób sobie prezent na Dzień Dziecka - przyjdź na kolejną grę otwartą!
Paintball Katowice: gra otwarta 29 kwietnia!
Paintball Piekary Śląskie: nowy filmik!
Paintballowa rewolucja sprzętowa!
Uwaga! KONKURS!!! Do wygrania nagroda o wartości 400 zł!!!
 

Markery: Nasza baza markerów jest stale powiększana. Posiadamy już w swojej ofercie 4 typy markerów: tippamnn 98, tippmann Bravo One (o militarnej stylistyce), BT Omega (repilik karabinów M4), oraz nasze najnowsze BT4 (modele 2012!).
Dzięki tak szerokiemu arsenałowi, posiadamy sprzęt, który możemy dopasować do każdego Uczestnika imprezy, a także możemy być spokojni o jego niezawodność i odporność na różne warunki atmosferyczne i terenowe.

Maski: Wybierając maski, postawiliśmy na komfort i bezpieczeństwo. Gramy w maskach firm Empire (model Helix thermal), oraz Extreme Rage (model X Ray thermal), które dokładnie ochraniają wrażliwe miejsca na głowie (przede wszystkim oczy i uszy), umożliwiają swobodne oddychanie i dobrą wentylację twarzy. Maski dostarczamy w dwóch kolorach: zielonym i czarnym, by jeszcze lepiej odróżnić się na poligonie.

Ubiór: Całość sprzętu dopełnia mundur. W jego wyborze również kierujemy się komfortem, bezpieczeństwem i wygodą użytkowania w czasie gry. Dlatego - nasze mundury są w dwóch kolorach, posiadają wysokie kołnierze, i wykonane są z materiałów na tyle mocnych, by amortyzować uderzenie kulki. Oba kolory oparliśmy oczywiście o kamuflujący kolor!

 
     
   
     
 

C 2009 trekking club. All rights reserved. Site by makaron