Nowe maski!
Rękawiczki paintballowe - W KAŻDYM PAKIECIE!
Nowe markery paintballowe już są!
Paintball Śląsk : nowy sezon nadciąga, a wraz z nim NOWOŚCI!!!
Informacja o polityce dot. cookies
1 wrzesień: Znowu gramy i szukamy ekipy!
2 czerwiec: Zrób sobie prezent na Dzień Dziecka - przyjdź na kolejną grę otwartą!
Paintball Katowice: gra otwarta 29 kwietnia!
Paintball Piekary Śląskie: nowy filmik!
Paintballowa rewolucja sprzętowa!
Uwaga! KONKURS!!! Do wygrania nagroda o wartości 400 zł!!!
 

Gra w paintball na poligonie w Katowicach."Sporty Ekstremalne" to firma powstała jako wyspecjalizowana jednostka Trekking Clubu do organizacji imprez integracyjnych na śląsku, paintballa na śląsku i jurze, a szczególnie - gry w paintball w Katowicach.
Posiadamy bogatą bazę własnego sprzętu sportowego - od rozbudowanej bazy paintballowej, przez kulę do zorbingu, aż po kompletne wyposażenie do alpinizmu i speleologii. Współpracujemy na stałe z doskonałymi instruktorami sportowymi, legitymującymi się nie tylko wysokimi kwalifikacjami państwowymi, ale również bardzo bogatym doświadczeniem w pracy na imprezach plenerowych (zarówno z młodzieżą, jak i dorosłymi).

Paintball na Śląsku - co nas wyróżnia • doświadczenie - sami jesteśmy aktywnymi graczami, a imprezy prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku. To dłużej, niż czas życia niektórych naszych Klientów ;)

 • troska - zależy nam na tym, żebyście się świetnie bawili. Będziemy wymyślać dla Was scenariusze, motywować Was do większego wysiłku, podpowiadać i na bieżąco informować o taktyce, zasadach i sposobach rozegrania danej rozgrywki.

 • maski - posiadamy maski z podwójnymi szybkami zapobiegającymi parowaniu. I potrafimy o nie dbać.

 • czystość - nasze mundury są ZAWSZE wyprane, a maski - JAKO JEDYNI - zawsze poddajemy rozbudowanemu myciu: pod bieżącą wodą, z użyciem specjalnych środków chemicznych (używanych m.in. w stomatologii i kosmetyce) mających właściwości antybakteryjne i antygrzybicze.

 • sprzęt - dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Wam szeroki wybór bezawaryjnego sprzętu z pełnymi gazu butlami. Na naszej imprezie GAZU CI NIE ZABRAKNIE!

 • facebook - posiadamy najbardziej popularny FanPage wśród śląskich firm paintballowych. To nie przypadek ;-)

  paintball katowice

 • Paintball jest doskonałą zabawą dla wszystkich bez względu na wiek czy kondycje fizyczną. Aktywna forma rekracji na świeżym powietrzu nie tylko sprzyja odreagowaniu po trudach pracy lecz równeż sprawdza się jako forma integracji zespołu, o czym przekonali sie wielokrotnie nasi klienici...

  Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszych imprezach:...

   
       
     
       
   

  © 2009 trekking club. All rights reserved. Site by makaron