Nowy poligon!
Nowe maski!
Rkawiczki paintballowe - W KADYM PAKIECIE!
Nowe markery paintballowe ju s!
Paintball lsk : nowy sezon nadciga, a wraz z nim NOWOCI!!!
Informacja o polityce dot. cookies
1 wrzesie: Znowu gramy i szukamy ekipy!
2 czerwiec: Zrb sobie prezent na Dzie Dziecka - przyjd na kolejn gr otwart!
Paintball Katowice: gra otwarta 29 kwietnia!
Paintball Piekary lskie: nowy filmik!
Paintballowa rewolucja sprztowa!
 

Gra w paintball na poligonie w Katowicach."Sporty Ekstremalne" to firma powstała jako wyspecjalizowana jednostka Trekking Clubu do organizacji imprez integracyjnych na śląsku, paintballa na Śląsku i Jurze, a szczególnie - gry w paintball w Katowicach.
Posiadamy bogatą bazę własnego sprzętu sportowego - od rozbudowanej bazy paintballowej, przez kulę do zorbingu, kompletne wyposażenie do alpinizmu i speleologii, aż po quady i samochody terenowe.

Współpracujemy na stałe z doskonałymi instruktorami sportowymi, legitymującymi się nie tylko wysokimi kwalifikacjami państwowymi, ale również bardzo bogatym doświadczeniem w pracy na imprezach plenerowych (zarówno z młodzieżą, jak i dorosłymi).

Paintball na Śląsku - co nas wyróżnia? • doświadczenie - sami jesteśmy aktywnymi graczami, a imprezy prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku. To dłużej, niż czas życia niektórych naszych Klientów ;)

 • troska - zależy nam na tym, żebyście się świetnie bawili. Będziemy wymyślać dla Was scenariusze, motywować Was do większego wysiłku, podpowiadać i na bieżąco informować o taktyce, zasadach i sposobach rozegrania danej rozgrywki.

 • maski - posiadamy maski z podwójnymi szybkami zapobiegającymi parowaniu. I potrafimy o nie dbać.

 • teren - mamy najnowszy poligon paintballowy na Śląsku i w Zagłębiu. Oferujemy tu zarówno gry w budynkach, jak i poza nimi. Można tu również spóbować dodatkowych atrakcji: quadów i samochodów terenowych, a także skorzystać ze świetnego cateringu i zadaszonego paleniska ogniskowego.

 • czystość - nasze mundury są ZAWSZE wyprane, a maski - JAKO JEDYNI - zawsze poddajemy rozbudowanemu myciu: pod bieżącą wodą, z użyciem specjalnych środków chemicznych (używanych m.in. w stomatologii i kosmetyce) mających właściwości antybakteryjne i antygrzybicze.

 • sprzęt - dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Wam szeroki wybór bezawaryjnego sprzętu z pełnymi gazu butlami. Na naszej imprezie GAZU CI NIE ZABRAKNIE!

 • facebook - posiadamy najbardziej popularny FanPage wśród śląskich firm paintballowych. To nie przypadek ;-)

  paintball katowice

 • Paintball jest doskonałą zabawą dla wszystkich bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Aktywna forma rekracji na świeżym powietrzu nie tylko sprzyja odreagowaniu po trudach pracy lecz również sprawdza się jako forma integracji zespołu, o czym przekonali sie wielokrotnie nasi klienici...

  Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszych imprezach.

   
       
     
       
   

  © 2009 trekking club. All rights reserved. Site by makaron