Nowy poligon!
Nowe maski!
Rkawiczki paintballowe - W KADYM PAKIECIE!
Nowe markery paintballowe ju s!
Paintball lsk : nowy sezon nadciga, a wraz z nim NOWOCI!!!
Informacja o polityce dot. cookies
1 wrzesie: Znowu gramy i szukamy ekipy!
2 czerwiec: Zrb sobie prezent na Dzie Dziecka - przyjd na kolejn gr otwart!
Paintball Katowice: gra otwarta 29 kwietnia!
Paintball Piekary lskie: nowy filmik!
Paintballowa rewolucja sprztowa!
 

  Imprezy firmowe • Imprezy firmowe rządzą się swoimi prawami. Wiemy o tym, więc przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa odpowiednie poligony z zapleczem w postaci szatni, toalet, parkingów, oraz możliwości organizacji ognisk. Zawsze dobieramy odpowiednie scenariusze do profilu imprezy. Dzięki temu, możemy tak kierować poczynaniami zespołów, by realizować cele szkoleniowe, które Państwo założycie (np. współpraca w grupie, kreowanie lidera, poprawa komunikacji, integracja zespołów, team building).
  Na imprezach firmowych, chętnie korzystamy również z innych atrakcji z zakresu sportów przygodowych. Zapraszamy do odwiedzenia tego linku w celu ich poznania:
  Organizacja imprez firmowych

 • Ceny i rezerwacje:

  30 zł - zestaw startowy (obejmuje wypożyczenie sprzętu, 100 kul na osobę i organizację rozgrywek)
  20 zł - każde kolejne 100 kul.

  Przy większych zamówieniach - możliwe są rabaty, ustalane indywidualnie.

  ***
  10 zł/os. - reportaż fotograficzny z imprezy: ok 300 - 400 zdjęć.

  ***

  Wszystkie ceny podano netto.

 • Paintballowa Liga Firmowa

  Proponujemy Państwu organizację stałych rozgrywek paintballowych w formie ligi firmowej. Cykliczne zajęcia mogą się odbywać na różnych terenach (mamy do dyspozycji ponad 10 pól), więc rozgrywki będą zawsze w pełni urozmaicone.
  Ideą tych rozgrywek, jest stworzenie takiego rodzaju rozrywki, którym będą się mogli emocjonować zarówno sami gracze, jak również ich współpracownicy, a nawet rodziny. Celem jest stworzenie takiej atrakcji, która będzie jednoczyła zarówno pracowników różnych szczebli i działów, jak również klientów firmy organizującej ligę.
  Jest to narzędzie poprawiające relacje wewnątrz firmy, oraz r pomagające zarządzać relacjami z klientami.
  Proponujemy organizację kompleksową tych zawodów - od personalizacji drużyn, przez stworzenie serwisu internetowego, po organizację gier i obsługę fotograficzną rozgrywek.

  Ceny Ligi ustalane są indywidualnie, w zależności od ilości graczy, pojedynków, a także zakresu naszych usług.

 • Transport i catering
  Aby maksymalnie ułatwić Państwu logistykę imprez firmowych, pośredniczymy również w załatwieniu transportu na imprezę W naszej bazie danych znajdują się przewoźnicy posiadają…cy wszystkie typy pojazdów - od 7 do 97 miejsc.

  Catering. Pomagamy również w załatwieniu wyżywienia w czasie rozgrywek. We współpracy z naszymi partnerami, organizowaliśmy już kuchnie polowe dla ponad 600 osób, biesiady rycerskie, wykwintne kolacje w jaskiniach jurajskich, a także zwykłe ogniska. Z przyjemnością pomożemy w realizacji również i Państwa indywidualnych pomysłów.

 
     
   
     
 

© 2009 trekking club. All rights reserved. Site by makaron